ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 7 липня 2015 р.

Директор «Полтавафарм» виписала собі премій на 400 тис.грн


Директор комунального підприємства «Полтавафарм» Наталія Стецюк протягом трьох років виписала собі премій на 399,3 тис.грн. Завдяки нарахуванням вона отримувала в середньому 30 тисяч гривень на місяць, що в 10 разів більше за середню зарплатню працівників підприємства.

Про це повідомила в.о. начальника Держфінінспекції в Полтавській області Ірина Салогуб.

При цьому за цей час підприємство скоротило кількість аптек на 34 пункти та звільнило 72 працівників. Прибутки підприємства збільшилися за рахунок підвищення вдвічі ціни на ліки. Крім того, починаючи з 2012 року, КП «Полтавафарм» не відраховує частину прибутку до бюджету Полтавської області, що спричинило недоотримання обласним бюджетом коштів на загальну суму 969,6 тис. грн.

Директор підприємства Наталія Стецюк подала заяву про кримінальне правопорушення на журналістів ГромадськогоТБ.Полтава до прокуратури Полтавської області. Причиною заяви став інформаційний запит, який подали журналісти Громадського Наталії Стецюк ще в квітні. У ньому журналісти просили надати інформацію про розпоряджання бюджетними коштами та майном комунального підприємства у вигляді виплати заробітної плати посадовим особам підприємства та функціонування аптек, належних підприємству, а також контактні дані посадових осіб – завідуючих аптек.

http://www.hromadske.tv/society/direktor--poltavafarm--vipisala-sobi-premii-na-400/

Немає коментарів: