ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 28 липня 2015 р.

3 млн. українців уражені вірусом гепатиту С, - ВООЗ


За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні до 8% населення живе з вірусом гепатиту С. Про це під час брифінгу повідомив директор з політики та партнерства Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні Павло Скала.

“За даними ВООЗ, вірусом гепатиту С у світі інфіковано більше 150 млн людей. А в Україні до 8% населення живе з ним — це приблизно 3 млн людей”, — сказав він.

Нагадаємо, 28 липня, у Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами стартувала перша масштабна кампанія тестування на вірусний гепатит С серед військовослужбовців та представників інших силових структур, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

http://www.day.kiev.ua/uk/news/280715-3-mln-ukrayinciv-urazheni-virusom-gepatytu-s-vooz

Немає коментарів: