ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 27 липня 2015 р.

НА КИЇВЩИНІ СБУ ВИЛУЧИЛА 3 ТОННИ ФАЛЬСИФІКОВАНИХ ЛІКІВСпівробітники Служби безпеки України припинили на Київщині діяльність двох підпільних лабораторій з виготовлення лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Правоохоронці затримали чотирьох громадян України, які налагодили виробництво і фасування підроблених медичних препаратів, біологічно активних добавок та засобів медичного призначення у столиці та Василькові.

Зловмисники облаштували лабораторії у власних приватних приміщеннях та планували реалізовувати підроблені ліки по всій країні через мережу торгових агентів. Правоохоронці "взяли" зловмисників у приміщеннях лабораторій під час пакування фальсифікованого товару. У ході обшуків СБУ вилучила близько трьох тонн готових лікарських засобів, сировину для їх виготовлення та шість станків для пакування продукції.

Відкрито кримінальне провадження - фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до виготовлення та збуту фальсифікованих медикаментів.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України блокували на Дніпропетровщині канал постачання лікарських засобів терористам так званої "ДНР".

http://www.5.ua/kyiv/Na-Kyivshchyni-SBU-vyluchyla-3-tonny-falsyfikovanykh-likiv-88313.html

Немає коментарів: