ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 13 липня 2015 р.

Новий перелік лікарських засобів, які відпускаються без рецептів, містить більше 3 тис. позицій


Наказом МОЗ України від 18.05.2015 р. № 283 затверджено новий Перелік лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів (далі — Перелік). Документ набуде чинності з дня його офіційного опублікування. Одночасно з цим втратить чинність наказ МОЗ України від 06.05.2014 р. № 303 «Про затвердження Переліку лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів».

Новий Перелік містить 3172 позиції препаратів, які внесені до Державного реєстру лікарських засобів України станом на 2 лютого 2015 р.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

http://www.apteka.ua/article/337908

Немає коментарів: