ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 11 липня 2015 р.

Глава МОЗ: вакцини проти поліомієліту придатні до використання і їх вистачить до 2016 р.


Вакцини проти поліомієліту, отримані в якості першого траншу гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ, є абсолютно придатними для використання. Про це в ефірі "Першого національного телеканалу" сказав міністр хорони здоров'я Олександр Квіташвілі, передає УНН.

“ЮНІСЕФ працює з нами і, якщо там будуть якісь проблеми, він буде загострювати на цьому увагу. Ми повністю довіряємо оцінкам ЮНІСЕФ”, — зазначив О.Квіташвілі, відповідаючи на запитання щодо порушення умов зберігання вакцин.

Міністр також додав, що, станом на сьогодні, вакцин проти поліомієліту Україні вистачить до кінця року.

Заяви щодо проблем зі зберіганням цих вакцин О.Квіташвілі назвав вигадками та домислами.
На уточнююче запитання про те, чи є ці вакцини абсолютно придатними для використання міністр відповів: “Звичайно. Як ми можемо залишати вакцини на ринку та в країні, якщо вони непридатні?”

Нагадаємо, ЮНІСЕФ закупив 4,8 млн доз вакцини від поліомієліту для України.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1481256-glava-moz-vaktsini-proti-poliomiyelitu-pridatni-do-vikoristannya-i-yikh-vistachit-do-2016-r

Немає коментарів: