ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 16 липня 2015 р.

У червні ціни на товари та послуги зросли на 0,4% - Держстатистики


Інфляція у червні 2015 року, порівняно з травнем, сповільнилася до 0,4%, передає УНН з посиланням на прес-службу Державної служби статистики України.

“На споживчому ринку в червні ціни на продукти харчування в цілому та безалкогольні напої не змінилися. В той же час, подорожчали яйця на 3,6%, безалкогольні напої на 1,3%. Впали ціни на цукор, овочі та фрукти. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 2,5%: тютюнові вироби — на 2,8%, алкогольні напої — на 1,7%”, — йдеться у повідомленні.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,2% відбулося за рахунок підвищення тарифів на каналізацію на 7,9%, водопостачання на 7,8%, гарячу воду на 7,5%.

У сфері охорони здоров’я ціни знизилися на 0,1%, що насамперед спричинено здешевленням фармацевтичної продукції на 0,7%.

Також додамо, що підвищення цін на транспорт у цілому на 1,1% пов’язано з подорожчанням перевезень залізничним і автодорожнім транспортом на 5,8% і 2,4% відповідно, а також автомобілів на 2%.

“Подорожчання послуг освіти на 1,5% головним чином зумовлено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 4,1%”, — йдеться у повідомленні Держстатистики.
Нагадаємо, у травні порівняно з квітнем 2015 року інфляція в Україні становила 2,2%.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1481708-u-chervni-tsini-na-tovari-ta-poslugi-zrosli-na-0-4-derzhstatistiki

Немає коментарів: