ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 3 червня 2015 р.

МОЗ України визначилося з кандидатурою на посаду голови Держлікслужби


Міністерство охорони здоров’я України завершило відкритий відбір кандидата на посаду голови новоствореної Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства.

За результатами відбору, ініційованого МОЗ України, міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі виніс пропозицію Прем’єр-міністру України. За поданням Прем’єр-міністра, відповідно до чинного законодавства, Кабінет Міністрів України буде приймати рішення про призначення Голови Держлікслужби.

Кандидати, які подали свої резюме у зазначені терміни, були запрошені на співбесіду з міністром охорони здоров’я та мали можливість поділитися своїм баченням розвитку Держлікслужби. Після цього міністр відібрав 8 кандидатів, яких було запрошено на додаткову зустріч для детальнішого обговорення плану дій та стратегії служби.

Хто саме з претендентів відібраний на посаду голови Держлікслужби міністерство не повідомляє.

За матеріалами www.moz.gov.ua

http://www.apteka.ua/article/333968

Немає коментарів: