ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 8 червня 2015 р.

У Донецьку закінчилися ліки


У більшості аптек Донецька практично порожні полиці, передає місцевий сайт tehnopolis.com.ua. 

Решта закрилися, оскільки продавати вже нічого - прості і найзатребуваніші препарати давно закінчилися, і привезти їх неможливо. Якщо дорогі вітаміни або засоби для схуднення в донецьких аптеках ще можна знайти, то звичайні корвалол, анальгін, найпростіші антибіотики, противірусні або назальні краплі зараз практично на вагу золота. Не вистачає навіть парацетамолу, бинтів, перекису водню.

Від відсутності ліків пацієнти вже почали вмирати. "У нас, в районних та міських лікарнях, немає практично нічого. Ми наблизилися до тієї страшної межі, коли люди почали вмирати від того, що лікарям ніде взяти препарати, щоб вивести людину з критичного стану, наприклад з гіпертонічного кризу", - повідомила завідувачка терапевтичним відділенням однієї з лікарень Донецька.

Фото: tehnopolis.com.ua

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1553099

Немає коментарів: