ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 12 червня 2015 р.

Затверджено план заходів МОЗ України з дерегуляції господарської діяльності


Наказом МОЗ України від 05.06.2015 р. № 324 затверджено План профільного міністерства з виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності, який був затверджений розпорядженням Уряду від 18.03.2015 р. № 357-р.

Так, документом передбачається внесення змін до ряду нормативно-правових актів, що повинно посприяти:

удосконаленню дозвільних процедур у сфері господарської діяльності шляхом запровадження процедури видачі документів дозвільного характеру за допомогою засобів телекомунікацій (в електрон­ному вигляді) та скорочення переліку документів, які суб’єктові господарювання необхідно подати для одержання таких документів;
скасуванню видачі дозволу на роботу лабораторії із збудниками відповідної групи патогенності;
скасуванню видачі дозволу Комітету медичної та мікробіологічної промисловості на зберігання прекурсорів;
обмеженню сфери здійснення ветеринарного, санітарно-епідеміологічного, фітосанітарного, екологічного контролю товарів, що переміщуються прохідним митним транзитом у опломбованих контейнерах вантажних автомобільних та залізничних транспортних засобів та інші.

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»
http://www.apteka.ua/article/334815


Немає коментарів: