ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 24 червня 2015 р.

МОЗ України досягнуло домовленостей з польським виробником щодо забезпечення населення протиботулічною сироваткою


У зв’язку із ситуацією, що склалася із забезпеченням потреби населення у протиботулічній сироватці, МОЗ України домовилося із польським виробником щодо ввезення в Україну необхідної кількості доз сироватки відповідно до потреб регіонів.

За словами в.о. завідуючого Управлінням фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції МОЗ України Тараса Лясковського, на умовах застосування механізму разового дозволу ввезення сироватки в Україну можливе вже протягом 2 тиж. Наразі виробник готує пакет документів, а Міністерство — відповідні рішення для пришвидшення процедури ввезення препарату на територію України.

«Протиботулічна сироватка виробляється згідно із стандартами GMP, зареєстрована у Польщі та низці інших країн, має тривалий досвід медичного застосування на території Європейського Союзу», — відзначив фахівець.

Окрім того, МОЗ України звернулося до міжнародних виробників із закликом зареєструвати препарати на території України, а також до міжнародних організацій та фондів з проханням про надання гуманітарної допомоги.

Як відомо, ситуація з відсутністю зареєстрованих протиботулічних препаратів в Україні пов’язана з тим, що сироватка російського виробництва, яка була зареєстрована і використовувалася в Україні, після введення в дію стандартів GMP не відповідала чинним вимогам і згідно із законодавством реєстрація була скасована.

За матеріалами www.moz.gov.ua

http://www.apteka.ua/article/335834

Немає коментарів: