ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

неділя, 28 червня 2015 р.

Квіташвілі: «В Україну вже завезли першу партію ліків від ВІЛ»


Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі стверджує, що компанія «Вектор Фарма», яка зобов'язалася, згідно з контрактом, поставляти з Індії ліки для ВІЛ-інфікованих хворих, нарешті забезпечила доставку першої партії препаратів в Україну.

«Ми зараз працюємо з фахівцями компанії „Вектор Фарма“ в щоденному режимі, причому з залученням співробітників Міністерства внутрішніх справ та інших контрольних органів. І можу повідомити, що минулої суботи першу партію ліків (з Індії — ред.) вже доставлено»,— зазначив Квіташвілі.

Крім того, уточнив глава МОЗ, «триває покрокове переказування коштів на рахунок індійського виробника ліків — буквально вчора (25 червня — ред.) компанія переказала черговий транш в обсязі 500 тисяч доларів. Думаю, що до кінця наступного тижня проблема поставки ліків для ВІЛ-інфікованих буде стовідсотково вирішена».

Торкнувшись питання перевірки Міністерства охорони здоров'я, ініційованої Кабміном на початку червня, Квіташвілі зауважив: «Перевірка діяльності управлінців МОЗ співробітниками Національного агентства з питань державної служби та Генеральної прокуратури України триває. Це абсолютно нормальний процес. Проблема лише в тому, що народні депутати дуже багато таких перевірок ініціюють. Не в нашому міністерстві, а й в інших. На це Прем'єр-міністр повинен реагувати, по-іншому неможливо».

Водночас, додав глава МОЗ, «такі перевірки забирають дуже багато часу (службовців відомства -ред.)».

«Що стосується мене особисто, то представники Нацагентства й Генпрокуратури поки що зі мною не спілкувалися»,— додав Квіташвілі.

Нагадаємо, у грудні 2014 року МОЗ уклав контракти з компанією «Вектор-фарма» на поставку до 19 червня 2015 року в Україну ліків для ВІЛ-інфікованих більш ніж на 52 мільйони гривень. Компанії тоді ж були переказані відповідні кошти. Однак наприкінці травня глава МОЗ повідомив під час засідання Кабміну України, що поставки препаратів з Індії зриваються, компанія на зв'язок з міністерством не виходить, а термін поставки ліків спливає 19 червня. І попросив підтримки з боку МВС України.

1 червня цього року глава МОЗ також підтримав ініціативу керівництва уряду провести перевірку діяльності Міністерства охорони здоров'я і його особисто. «Це абсолютно нормальна практика. У будь-якій державі такі розслідування ініціюються. Я нічого в цьому трагічного не бачу. Якщо у когось є претензії до роботи міністерства, то існують такі агентства, які повинні цим займатися. Я абсолютно підтримую ідею, що треба перевіряти», – заявив Квіташвілі.

 http://wz.lviv.ua/news/132732-kvitashvili-v-ukrainu-vzhe-zavezly-pershu-partiiu-likiv-vid-vil

Немає коментарів: