ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 10 червня 2015 р.

Волинян просять допомогти з формуванням аптечок для військових


Оскільки солдати на передових лініях оборони потребують якісних індивідуальних аптечок, які були б забезпечені знеболюючими та кровоспинними препаратами, волонтери Жіночої сотні «Самооборони Волині» активно долучилися до їх формування.

Про це повідомляє прес-служба «Самооборони Майдану Волині».

Особлива цінність аптечок полягає в тому, що вони містять найнеобхідніші препарати для надання першої невідкладної допомоги пораненим, а всі медикаменти закуповуються за собівартістю в українських виробників.

До хорошої справи активно долучилися і викладачі та студенти Луцького базового медичного коледжу, які не лише склали перелік необхідних медикаментів, що увійшли в індивідуальні аптечки, а й допомогли волонтерам їх укомплектувати.
Лише за два місяці активістам вдалося сформувати та відправити бійцям на Схід близько 150 аптечок.

«Всі ліки та препарати, якими ми укомплектуємо аптечку, вкрай необхідні нашим бійцям в перші хвилини після поранення, – запевняє волонтер Жіночої сотні «Самооборони Волині» та координатор проекту Яна. – Адже вчасна перша медична допомога здатна вберегти життя сотень наших героїв. Робота досить клопітка і забирає багато часу, але ми розуміємо, що ніхто, крім нас, солдатам не допоможе. Всі медикаменти переважно закуповуємо за кошти спонсорів, відтак потребуємо допомоги, адже в силах кожного із нас врятувати якомога більше життів».

Перелік медикаментів, яких потребують для формування аптечок:

– Налбуфін (попередньо заповнений шприц) – 1 шт.;
– Аква-гелія (пов’язка кровоспинна) – 1 шт.;
– Дасгут (турнікет) – 1 шт.;
– Нитка ПГА (шовний матеріал) – 1 шт.;
– Лоперамід – 1 блістер;
– Кетанов – 1 блістер;
– Цитрамон -1 блістер;
– Активоване вугілля – 2 блістери;
– Лейкопластир вузький (в рулоні) на тканинній основі – 1 шт.;
– Серветки стерильні – 10 шт.;
– Пакет перев’язувальний стерильний – 2 шт.

«Самооборона Волині» запрошує кожного свідомого українця долучитися до збору медикаментів та формування індивідуальних аптечок. Зробити це легко:

1) Можна придбати медикаменти з рекомендованого переліку та завезти їх в офіс «Самооборони Волині» (м. Луцьк, пр. Перемоги, 14, 2-ий поверх).

2) Перерахувати кошти на картку «Приватбанку» №5168742017694435 (гривнева) або ж на – №5168742061615336 (долари, євро) на ім’я Чуріков Сергій Борисович.


http://4vlada.com/volin/43527

Немає коментарів: