ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 25 червня 2015 р.

Більшість питань з приводу недобросовісної реклами лікарських засобів буде знято, – МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України розробляє зміни до наказу від 6 червня 2012 року № 422 «Про деякі питання заборони реклами лікарських засобів».

Про це повідомила прес-служба МОЗ України, посилаючись на першого заступника Міністра охорони здоров’я Олександру Павленко. «Ми вивчили досвід країн ЄС і побачили, що в цивілізованому світі питання надання інформації про лікарські засоби споживачам і фахівцям охорони здоров’я жорстко регламентоване і контролюється», – зазначила Павленко.

В Україні засилля нав’язливої телереклами лікарських засобів – абсолютно очевидна проблема. «Як результат, величезний масштаб самолікування в Україні перетворюється у національну проблему», – підкреслила Олександра Павленко.

Від учора, експертна робоча група з дерегуляції фармринку працює над тим, щоб відновити дію наказу МОЗ України, яким було затверджено Керівництво з належної практики промоції. Олександра Павленко впевнена, що після прийняття операторами ринку етичних правил просування продукції, більша частина питань з приводу недобросовісної реклами лікарських засобів буде знята.

 http://zik.ua/ua/news/2015/06/25/bilshist_pytan_z_pryvodu_nedobrosovisnoi_reklamy_likarskyh_zasobiv_bude_znyato__moz_602136

Немає коментарів: