ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 24 червня 2015 р.

Фармак запустив новий лабораторно-технологічний комплекс


Компанія "Фармак" до свого 90-ліття запустила новий лабораторно-технологічний комплекс R&D в Києві, і планує випуск новітніх наукоємних ліків, що відповідатимуть вимогам GMP. Сума інвестицій склала понад 100 млн грн, які компанія планує окупити впродовж наступних 2-3 років.

Новий лабораторно-технологічний комплекс дасть можливість проводити якісну розробку та оперативний вихід нових препаратів на ринок. Випуск аналогів найновішого покоління дозволить компанії "Фармак" здійснити важливе імпортозаміщення – заповнити нішу імпортних ліків України вітчизняними аналогами. Новий комплекс дозволяє встановлювати критичні параметри, вбудовувати якість у технології виробництва та досягати цільового профілю продукту ще на стадії дослідницьких прототипів.

"Ідея створення лабораторно-технологічного комплексу з дослідно-промисловою дільницею була частиною плану з об'єднання R&D функцій і закриття розриву, який існував між розробкою та виробництвом, – розповів Андрій Гой, керівник департаменту досліджень і розробки. – Наразі під одним дахом розмістилися автоматизоване обладнання, що відтворює промислові схеми в мініатюрі, та потужний арсенал сучасних приладів з дослідження фізико-хімічних процесів. У результаті ми отримали науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення існуючих технологій готових лікарських засобів".

Лабораторії оснащенні високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін. Проект розробляла українська компанія "Унітехнології Юей" спільно з проектно-конструкторським відділом "Фармак".

Наскрізний принцип науково-технічних розробок, реалізований в новому R&D комплексі, від пробірки – до пілотних серій, дозволяє проводити кероване моделювання, послідовне масштабування, трансфер технологій та автономне напрацювання дослідних та клінічних зразків в умовах GMP із мінімальним втручанням в операційний план виробництва.

Окремі лабораторно-виробничі дільниці комплексу дозволяють здійснювати розробки та напрацювання твердих лікарських форм та асептичних рідких лікарських форм у відповідності до вимог GMP.

Станом на сьогодні, в лабораторно-технологічному комплексі вже виробляються клінічні та реєстраційні серії; а також відбувається напрацювання експериментальних серій, кількість яких наразі становить понад 150.

Довідка про компанію:

· В компанії працює близько 2500 працівників, із них майже 2300 спеціалістів – в Україні.

· В 2014 році "Фармак" збільшив продажі продукції на 26,1%, у порівнянні з 2013 роком – до 2,5 млрд грн.· В 2014 році "Фармак" вивів на ринок 19 нових препаратів на базі 9 нових МНН (міжнародна непатентована назва).

· Сума податків і зборів, сплачених "Фармак" за 2014 рік, склала 263,2 млн грн.

· "Фармак" займає 5,6% фармацевтичного ринку України (за даними ТОВ "Проксіма Рісерч").

· "Фармак" забезпечує 16,4% ринку лікарських засобів в Україні серед вітчизняних виробників.

· 22,3% продукції йде на експорт в майже 20 країн світу (Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Чехія, Польща, Німеччина, Узбекистан, Казахстан, Білорусь, Росія та інші країни Європи, СНД й Балтії).

· "Фармак" має представництва в 5 країнах: Білорусь, Казахстан, Киргизія, Росія, Узбекистан.

· За останні 4 роки розмір капітальних інвестицій склав понад 1 млрд грн. З них 281 млн грн було спрямовано на будівництво нового виробництва субстанцій у місті Шостка Сумської області.

· Відповідність вимогам GMP підтверджено національною інспекцією GMP для 16 виробничих дільниць, 4 з яких мають також європейський сертифікат GMP.

· В 2014-15 роках "Фармак" збільшив виробничі потужності готових лікарських засобів на 3 дільниці та виробництво активних фармацевтичних інгредієнтів на 1 дільницю.

· Виробничі потужності "Фармак" розраховані на випуск близько 933 млн таблеток, 200 млн драже, 106 млн капсул, 4 млн туб, 41 млн поліетиленових флаконів, 14 млн шприців та 197 млн одиниць інших рідких форм (спреїв, флаконів, ампул та картриджів) на рік.


http://gazeta.ua/articles/economics/_farmak-zapustiv-novij-laboratornotehnologichnij-kompleks/633356

Немає коментарів: