ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 17 червня 2015 р.

ЗМІ: у Київській області виробляли фальшиві ліки, які вбивають


У Київській області Служба безпеки України викрила цех з виробництва фальсифікованої медичної продукції. Про це 44.ua повідомили у відомстві.

4 червня, співробітниками відділу "К" управління Служби безпеки в Києві та Київській області на території виробництва в місті Вишневому провели обшук в компанії "Медікалгруп - Україна".
За наявною в СБУ інформацією, співробітники "Медікалгруп-Україна" на власних потужностях організували цех, в якому витратні матеріали для медпроцедури, що поставляються з Єгипту, Китаю та інших країн, з порушенням санітарних норм розпаковувалися і маркірувалися як продукція німецької фірми "Бі Браун" або продукція власного виробництва.

Надалі продукція поставлялася в державні медичні установи Полтавської, Дніпропетровської, Київської областей для проведення процедури гемодіалізу.

"Фальсифікована ТОВ "Медікалгруп-Україна" продукція стала причиною як мінімум 10 смертей пацієнтів в Дніпропетровській міській лікарні № 4.
Крім того, в результаті махінацій державному бюджету завдано багатомільйонних збитків ", - повідомили в СБУ.

За даними ЗМІ, ТОВ "Медікалгрупп-Україна" входить до групи компаній відомих у країні учасників корупційних схем в медичній отряслі за попередньої влади - братів Германа і Володимира Фісталів. До слова, директор ТОВ "Медікалгруп-Україна" Ірина Савоста раніше очолювала фірму Фісталь "Горал", яка після продажу МОЗ України неякісних автомобілів швидкої допомоги і виставлених багатомільйонних штрафів збанкрутувала, щоб уникнути відповідальності.

http://ukranews.com/

Немає коментарів: