ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 17 червня 2015 р.

МОЗ ПРОДОВЖИТЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ДІАБЕТИКІВ ІНСУЛІНОМ У 2016 РОЦІ


МОЗ продовжуватиме наступного року підтримувати пацієнтів інсуліном. По продовження програми заявила на зустрічі з лікарями у Кіровограді заступник міністра охорони здоров’я Олександра Павленко. 

За її словами буде працювати один всеукраїнський реєстр інсулінових хворих, а держава перейде від системи закупок інсуліну до системи відшкодування пацієнтам витрачених на препарати коштів через аптечні мережі.

Наразі міністерство обговорює, яким чином будуть декларуватись ціни на інсулін-препарати. Зараз працюють над системою відшкодування аптеками

http://gre4ka.info/zdorov-ia/19404-moz-prodovzhyt-zabezpechuvaty-diabetykiv-insulinom-u-2016-rotsi

Немає коментарів: