ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 25 червня 2015 р.

Фінансовий аудит діяльності КП «Фармація» за 2013-2014 р.р. виявив порушень на 12,14 млн грн.


Фінансовий аудит діяльності КП «Фармація» за 2013-2014 р.р. виявив порушень на 12,14 млн грн. Про це повідомляється у звіті про результати перевірки, Аудитори встановили, що показники звітності 2013 року та 9 місяців 2014 року не відображають реального фінансового стану КП «Фармація». 

Зокрема через неефективне управління колишнім менеджментом підприємство зазнавало збитків, однак штучно приховувало їх у звітності – наприклад, через недостовірний облік лікарських засобів в аптеках. Виявлені незаконні та зайві витрати колишнього генерального директора Клімова О.І. на загальну суму 213,7 тис. грн. Ці гроші він витратив на особисті потреби під час відрядження до Парижу.

Втрати у розмірі 2,41 млн грн. «Фармація» зазнала внаслідок розбіжності вартості лікарських засобів – між фактичними даними аналітичного обліку аптек та аналогічними даними синтетичного обліку КП. Як відзначає Наші гроші, ще мільйон комунальні аптеки втратили через відсутність дієвої претензійної роботи по стягненню боргових зобов’язань. Тобто боржники не розрахувалися по контрактах, а КП не стягнуло з них борг у визначені законом терміни, таким чином КП фактично віддало товари, роботи і послуги безоплатно. Боргів на суму ще 5,27 млн грн. комунальники приховали від обліку – це борги, стосовно яких існують сумніви щодо повернення.

Крім того, розповідає Наші гроші, аудитори обрахували втрачену можливість отримання додаткових доходів на близько 1 млн грн. Це сталося внаслідок зміни постачальника лікарських засобів із виробника Корпорації «Артеріум» на посередника ЗАТ «Медфарком-Центр». Під час аудиту з’ясували наявність родинного зв’язку між начальником відділу постачання КП «Фармація» та гендиректором ЗАТ «Медфарком-Центр». На думку аудиторів цей зв’язок міг впливати на розрахунки між комунальниками й фірмою.

Довідка 

КП «Фармація» займається гуртовим та роздрібним продажем ліків та виробів медичного призначення, виготовленням ліків за рецептами, забезпечує лікарськими засобами пільгові категорії населення. Олег Клімов очолив підприємство у червні 2012 р. й займав цю посаду до серпня 2014 р., коли його звільнив мер Києва Віталій Кличко у зв’язку з викладеними вище результатами аудиту. Директором «Медфарком-центру» є Михайло Бабенко. Хто очолює відділ постачання КП «Фармація» на сайті підприємства не вказано.

 http://expres.ua/news/2015/06/24/140895-komunalnyk-progulyavsya-paryzhem-200-000-gryven

Немає коментарів: