ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 24 червня 2015 р.

В Україні створять електронний реєстр пацієнтів з цукровим діабетом 1-го типу


На сьогодні Міністерством охорони здоров’я України очікується прийняття постанови КМУ про внесення змін до відповідного акту про запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну.

Як відомо, КМУ прийняв постанову від 5 березня 2014 № 73 «Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну». Однак реалізація даної постанови двічі відкладалася, в кінцевому підсумку пілотний проект щодо переходу від закупівлі до системи аптечного відшкодування не було реалізовано.
Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко в інтерв'ю щотижневика «Аптека» повідомила, що в новий проект постанови внесено положення про створення електронного реєстру пацієнтів з цукровим діабетом 1-го типу.

«Наявність такого реєстру допоможе нам сформувати об'єктивну потребу в інсуліні. Для його створення потрібні кошти, які за попередньою домовленістю, нам нададуть міжнародні донори. Положення про електронний реєстр пацієнтів має бути затверджене до 1 серпня поточного року. Нещодавно Міністерство фінансів України під час узгодження даного проекту документа направило нам зауваження, відповідно якого МОЗ України має надати підтвердження, що створення реєстру не потребує витрат з державного бюджету», - розповіла журналістам Олександра Павленко.

Також даним проектом постанови КМУ передбачено створення реєстру референтних цін на препарати інсуліну. Крайній термін для створення реєстру цін і запуску пілотного проекту – 1 січня 2016 року.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4684/news/1435063484.html

Немає коментарів: