ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 14 травня 2015 р.

Для хворих на муковісцидоз дітей виділили гроші


У Рівненському районі проживає п’ятеро діток, хворих на муковісцидоз. Щоб вони вчасно отримували належне лікування, яке дає їм можливість жити звичним життям, потрібні чималі кошти. І в бюджеті району вони закладені. Однак закупити ліки наразі неможливо.

– Через те, що фармацевтичні компанії до 1 березня не подали в Мінохорони здоров’я нові граничні ціни на ліки, за нині діючими цінами їх за бюджетні гроші придбати неможливо, – зазначає голова Рівненської районної ради Володимир ПИЛИПЧУК.

 – Розуміючи, що багато сімей самотужки придбати ці ліки (щомісяця потрібно від 2 до 8 тисяч гривень) не в змозі, ми прийняли рішення виділити їм матеріальну допомогу. Це дасть можливість допомогти дітям, поки ситуація стабілізується. Коли ж затвердять граничні ціни, кошти хворим на муковісцидоз будуть виділятися згідно з затвердженою програмою «Діти Рівненщини».

До слова, нині в області проживає 26 дітей, хворих на муковісцидоз. Щороку на лікування одного пацієнта з таким діагнозом потрібно щонайменше 100 тисяч гривень.

Довмат Лена
http://www.rp.rv.ua/2015/05/14/dlya-xvorix-na-mukoviscidoz-ditej-vidilili-groshi/

Немає коментарів: