ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 19 травня 2015 р.

Рівне: Чиновників зберуть, щоб поговорити про страшну хворобу


Цього вівторка, 19 травня, на другому поверсі обласної ради пройде круглий стіл «Муковісцидоз: чи переживуть пацієнти з цим захворюванням 2015 рік?»

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на муковісцидоз» у 201 кабінеті збере громадських активістів, чиновників та матерів 26 хворих дітей на невиліковне та рідкісне захворювання муковісцидоз, під час якого люди практично задихаються.

Організатори хочуть, щоб хворих повноцінно забезпечували медикаментами, адже нині через протиріччя у законодавстві закупити за бюджетні кошти ліки неможливо. Прагнуть також сформувати в області структуру, яка зможе оперативно вирішувати всі питання, пов'язані з лікуванням муковісцидозу та інших орфанних захворювань.

Від імені учасників круглого столу, а також від імені голови ОДА та керівника обласного управління охорони здоров’я планують звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою невідкладно вирішити питання про офіційне призупинення дії постанови щодо референтних цін. Щоб відновити закупівлі препаратів за бюджетні кошти.

Будуть говорити також про те, щоб винести на сесію обласної ради питання про виділення додаткових бюджетних коштів для допомоги хворим на муковісцидоз. І про те, щоб перерозподілити уже виділені — спрямувати їх на такі програми, які дозволяють безперешкодно надавати допомогу пацієнтам.

До слова, сьогодні на майдані Незалежності був благодійний концерт, під час якого збирали кошти для хворих на муковісцидоз.


http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=59938


Немає коментарів: