ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 8 травня 2015 р.

У деяких лікарнях почали з'являтися вакцини, проте на загальну ситуацію це не впливає


У деяких лікарнях почали з'являтися вакцини, проте на загальну ситуацію це не впливає, кажуть лікарі.

Частина міських лікарень Київської, Дніпропетровської та Рівненської областей отримали вакцини АКДС (дифтерія, правець, коклюш) і КПК (кір, паротит, краснуха). Про це Корреспондент.net повідомили місцеві лікарі.

При цьому за їхніми словами, кількість доз дуже маленька, і вакцин вистачає буквально на кілька днів.

У Києві навіть з'явилася дефіцитна вакцина БЦЖ, яку в деякі області України не завозили майже рік.

"Так, дійсно, нам дали цю вакцину, але її вистачило буквально на два тижні", - розповіли Корреспондент.net в першому пологовому будинку столиці.

За словами виконавчого директора благодійного фонду Пацієнти України Ольги Стефанишин, ситуація з вакцинами проти дифтерії, правця, туберкульозу, кору і краснухи в Україні залишається катастрофічною.

Багато батьків йдуть в приватні клініки і за гроші купують щеплення, хоча вакцини має забезпечувати держава.

У свою чергу, в МОЗ пояснили, що зараз використовують благодійну допомогу і останні запаси вакцин, які були закуплені ще в 2014 році.

Нагадаємо, державні закупівлі лікарських препаратів цього року повинні провести міжнародні організації. МОЗ хотіло, щоб Україна закуповувала медпрепарати через ООН.

Наразі відомство направило письмовий запит в міжнародні організації з проханням роз'яснити, які ліки і в який термін вони зможуть закупити для України. У МОЗ зазначили, що чекають відповіді 15 травня.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/3512349-sytuatsiia-z-vaktsynamy-v-ukrainskykh-likarniakh-zalyshaietsia-katastrofichnoui

Немає коментарів: