ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 30 травня 2015 р.

Кабмін затвердив перелік ліків, звільнених від ПДВ на час АТО


У перелік входять 5 найменувань лікарських засобів і 8 медвиробів.

У розпорядженні уряду №544-р від 27 травня 2015 року, затверджені обсяги лікарських засобів і медичних виробів, імпорт яких або поставки в межах України звільняються від сплати податку на додану вартість на період проведення АТО або дії воєнного стану.

Згідно з розпорядженням, від сплати ПДВ звільняються медвироби і ліки, які використовуються медичними установами або учасниками АТО при наданні допомоги постраждалим.

Як повідомляв УНІАН, 19 березня цього року Верховна Рада прийняла закон, що визначає порядок здійснення державних закупівель лікарських засобів і медичних виробів, а також встановлює спрощений порядок державної реєстрації цих лікарських засобів. Зокрема, передбачено механізм залучення до таких закупівель спеціалізованих міжнародних організацій.

http://ua-pressa.com/polotica/57275-kabmn-zatverdiv-perelk-lkv-zvlnenih-vd-pdv-na-chas-ato.html

Немає коментарів: