ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 6 травня 2015 р.

МОЗ ОГОЛОСИЛО КОНКУРС НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ


Міністерство охорони здоров'я України оголосило відкритий конкурс на посаду голови Державної служби України з лікарських засобів.

Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу відомства.

Як повідомила прес-служба відомства, кандидат на зазначену посаду має бути громадянином України, повинен мати вищу освіту, мати стаж і досвід роботи за фахом та на керівних посадах не менш ніж десять років.

Також претендент повинен мати високий рівень знань про сучасний стан і перспективи розвитку сфери обігу лікарських засобів і медичних виробів, добре знати європейський та світовий досвід.

Кандидат також має пред'явити документи, що підтверджують підвищення професійної кваліфікації протягом останніх десяти років.

Список усіх кандидатів на посаду керівника Держлікслужби буде оприлюднено на сайті МОЗ, після чого їх запросять на індивідуальну співбесіду з міністром охорони здоров'я України Олександром Квіташвілі.

http://www.5.ua/suspilstvo/MOZ-oholosylo-konkurs-na-posadu-holovy-Derzhliksluzhby-79363.html

Немає коментарів: