ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 19 травня 2015 р.

У Києві хворим на діабет не вистачає ліківСтоличні діабетики потерпають від браку ліків. З 30 життєво необхідних препаратів у квітні місто не закупило сім найменувань інсуліну.

Сталося це через прогалини у законодавстві, кажуть чиновники, та через технічні процедури. І обіцяють, що отримати ліки за рецептом діабетики зможуть наприкінці травня. Хворі натомість бідкаються - хтось наживається на їхній залежності від інсуліну. Адже зазначені препарати доступні у звичайних аптеках.

У міських аптеках дефіциту імпортного інсуліну не відчувають. Ціна одного картриджа - близько 400 гривень. Натомість на полицях муніципальних аптечних пунктів таких препаратів обмаль.

У Департаменті охорони здоров'я столичної мерії пояснюють , що місто виділило достатньо коштів для закупівлі інсулінових препаратів, та придбати частину життєво необхідних ліків у квітні не змогли через технічні перепони. Сім із 29 препаратів з'являться лише наприкінці травня.

Протриматися ще місяць, кажуть у департаменті, столичні діабетики можуть завдяки гуманітарній допомозі з Данії. Звідти надійшла місячна норма препаратів "Протафан" та "Новорапід". Чиновники чекають на вирішення питання наприкінці травня. Тоді відбудеться процедура оголошення конкурсних пропозицій. Доти ж частині діабетиків лікарі пропонують перейти на український інсулін.

http://www.5.ua/suspilstvo/U-Kyievi-khvorym-na-diabet-ne-vystachaie-likiv-80832.html

Немає коментарів: