ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 12 травня 2015 р.

Заява МОЗ України щодо опублікованого на офіційному веб-сайті Держлікслужби роз'яснення - обговорення


Таким чином зазначене Держлікслужбою України припинення роботи та її територіальних органів є неправомірним, оскільки порушує принципи безперервності державної влади. Керівництво Держлікслужби несе відповідальність за прийняття таких неправомірних дій. 

  • Елена Прудникова"Держлікслужба України мала провести необхідні заходи з реорганізації у встановлений строк та подати необхідні документи до Кабінету Міністрів України. У зв’язку з не проведенням керівництвом Держлікслужби України у встановлений строк усіх необхідних з...Еще

  • Дмитрий Уляницкий  Елена Прудникова непонятно они проводили реоганизацию или нет. если нет, то почему никто из вышестоящих чиновников не проконтролировал. я в Капитале уже не работаю, но писать есть куда:) я завтра Вас наберу
  • Елена ПрудниковаОни ничего не делали.... Просто сидели и снимали с фармрынка бабло... После нашей забастовки 19 ноября 2014 года нас принял Лазоришенц и мы тогда еще говорили, что нужно быстрее менять руководство Гослекслужбы, что они ничего делать не будут, у них другие цели... Но их решало во в все знают.... Но пока он , решалово, ходит с барсеткой и везде заносит... А теперь еще и своими действиями уничтожают пациентов....
  • елена карчевскаяа если по другому не получается?)))

Заява МОЗ України щодо опублікованого на офіційному веб-сайті Держлікслужби України 8 травня 2015 року роз’яснення щодо діяльності Держлікслужби України та її територіальних органів у другому кварталі 2015 року

Відповідно до частини першої статті 2 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» діяльність міністерств та інших центральних органів виконавчої влади ґрунтується на принципах верховенства права, забезпечення дотримання прав і свобод людини і громадянина,безперервності, законності, забезпечення єдності державної політики, відкритості та прозорості, відповідальності.

Таким чином зазначене Держлікслужбою України припинення роботи та її територіальних органів є неправомірним, оскільки порушує принципи безперервності державної влади. Керівництво Держлікслужби несе відповідальність за прийняття таких неправомірних дій.

Ситуація, яка склалася з фінансуванням Державної служби з лікарських засобів України, є наступною: відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 р. № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про утворення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками шляхом злиття Державної служби з лікарських засобів та Державної служби з контролю за наркотиками.

Враховуючи необхідність проведення вище зазначених заходів із реорганізації окремо двох службам - Державній службі з лікарських засобів та Державній службі з контролю за наркотиками, як відповідальним виконавцям бюджетних програм, Державним бюджетом України на 2015 рік були передбачені асигнування для виплати заробітної плати лише на січень – березень.

Держлікслужба України мала провести необхідні заходи з реорганізації у встановлений строк та подати необхідні документи до Кабінету Міністрів України. У зв’язку з не проведенням керівництвом Держлікслужби України у встановлений строк усіх необхідних заходів із реорганізації на сьогодні фінансові ресурси для виплати заробітної плати у квітні – травні не передбачені.

Всі наступні дії Держлікслужби України для вирішення ситуації з фінансуванням були наступним чином прокоментовані відповідними органами державної влади.

Так, Держлікслужба України 25 лютого 2015 року підготувала проект розпорядження про виділення коштів на квітень-грудень 2015 року, який у встановленому порядку було подано через Міністра охорони здоров’я, на погодження до Міністерства фінансів України. Міністерство фінансів України листом від 06.03.2015 № 31-08010-02-3/7973 повідомило, що не вбачає підстав для виділення додаткових коштів з бюджету на 9 місяців.

У зв’язку з цим, Держлікслужба України підготувала інший проект розпорядження на виділення коштів на квітень-червень 2015 року (лист від 13.03.2015 № 3703-1.2/6.0/17-15). Мінекономрозвитку України 02.04.2015 погодило проект без зауважень, а Міністерство фінансів листом від 09.04.2015 № 31-081010-05-5/12415 повідомило, що при підготовці відповідного рішення Уряду мають вноситися пропозиції щодо виділення додаткового ресурсу, виходячи з розрахунку потреби на 1 місяць.

15 квітня 2015 року Держлікслужба України підготувала втретє через МОЗ України та направила на погодження проект розпорядження Кабінету Міністрів України щодо передачі частини бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2015 рік за програмою КПКВК 0421010 "Заходи щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та скорочення кількості контролюючих органів", Держлікслужбі України за програмою КПКВК 2302010 "Керівництво та управління у сфері лікарських засобів" на травень 2015 року на загальну суму 3 668,2 тис. гривень. На даний час проект розпорядження Кабінету Міністрів України знаходиться на погоджені в Мінфіні та Мінекономрозвитку.

Враховуючи зазначене, керівництво Держлікслужби України, по-перше, має невідкладно вжити заходи щодо опрацювання та подання до Кабінету Міністрів України узгоджених пропозицій щодо врегулювання питання з подальшого фінансування, а також відновити безперервну роботу центрального органу виконавчої влади та його територіальних органів.

У схожому процесі реорганізації знаходиться Державна санітарно-епідеміологічна служба України та її територіальні органи. Завдяки розумінню ситуації та виконанню законодавства України керівництвом та працівниками цієї служби орган державної влади продовжує працювати. Колектив отримає заробітну плату після внесення відповідних змін до бюджетних призначень на відповідний період.

Для довідки: 5 травня 2015 року МОЗ України оголосило відкритий відбір на посаду Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками для відбору професійного кандидата, якого буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України. Резюме можна надсилати до 18 травня включно. Весь список кандидатів буде розміщено на офіційному веб-сайті МОЗ України.

 http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150509_a.html


  • До того ж - дивитися текст

Немає коментарів: