ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 25 травня 2015 р.

Яценюк оголосив війну монополістам в енергетиці і виробникам ліківПрем'єр-міністр України доручив низку завдань новому голові антимонопольного комітету Юрію Терентьєву

Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час представлення нового голови АМКУ Юрія Терентьєва, передає Еспресо.TV.

Яценюк звернувся до нового очільника відомства з проханням подбати про змови і неконкурентні дії на ринку енергетики та газу.

"Демонополізація по газу, електроенергії та нафті - це завдання. Вона дасть можливість людям отримати кращі послуги. Другий блок – фармпродукція і ліки, Це стосується цін і якості препаратів. Це означає зменшення ціни і покращення якості", - сказав Яценюк.

За його словами, монополія в економіці - це коли не маєш права вибору, тобто маєш купувати товар тільки в одній компанії, так само послуги.

"Ти хочеш купити дешеві ліки. А продавці змовились і ти можеш купити тільки по тій ціні, по якій вони домовились. Конкуренція – демократія в економіці, Нам потрібна боротьба між компаніями за ціну і якість послуг", - сказав Яценюк.

http://espreso.tv/news/2015/05/25/yacenyuk_ogolosyv_viynu_monopolistam_v_energetyci_i_aptekaryam

Немає коментарів: