ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 21 травня 2015 р.

Колишня система держзакупівель МОЗ України не діятиме, - Квіташвілі


МОЗ готовий до хвилі критики.
Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі підтверджує, що повернення до колишньої системи держзакупівель не буде.

"Ми не будемо купувати (ліки), як це було в минулому і позаминулому році. Цього не буде", - сказав міністр журналістам у Києві в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він вважає, що поява в останній час критики на адресу МОЗ пов'язана зі зміною фінансових схем. "Я розумію, що люди, які не вірили, що ми щось змінимо, побачили, що ситуація змінюється. І тому йде хвиля (критики)", - сказав О. Квіташвілі.

Глава МОЗ додав, що наявність такої кампанії свідчить про правильність проведених дій.
"Я обіцяв українському народові, що не буду красти і жити на "відкати". Тому повернення до колишньої системи не буде", - наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування деяких лікарських засобів та медичних виробів".

http://ipress.ua/news/kolyshnya_systema_derzhzakupivel_moz_ukrainy_ne_diyatyme__kvitashvili_124206.html

Немає коментарів: