ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 20 травня 2015 р.

Рада відмовилася переглянути кредит МВФ


 У середу, 20 травня, народні депутати не підтримали проект постанови про доручення Кабміну щодо перегляду умов отримання кредитних коштів від Міжнародного валютного фонду. 

Даний законопроект № 2578 підтримали лише 147 нардепів. Результати голосування по фракціях: БПП – 69; "Народний фронт" - 13; позафракційні – 1; "Опозиційний блок" - 18; "Самопоміч" - 15; група "Відродження" - 12; Радикальна партія – 14; група "Воля народу" - 4; "Батьківщина" - 19.

Проектом пропонується доручити Кабінету Міністрів України переглянути спільно з місією Міжнародного валютного фонду умови отримання Україною кредитних коштів, зокрема, недопущення: стрімкого зростання цін / тарифів на житлово-комунальні послуги для населення на товари першої необхідності та ліки.

У пояснювальній записці також зазначається, що документ передбачає скорочення витрат на соціальну сферу (заморожування та урізання соціальних виплат, у тому числі, обмеження пенсії працюючим, скасування права на достроковий вихід на пенсію); скасування податкових пільг та підвищення розмірів податків і зборів, а також скорочення мережі медичних і загальноосвітніх установ.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1551384

Немає коментарів: