ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 1 травня 2015 р.

В Прикарпатських аптеках можна придбати наркотики без рецепту


Працівники прикарпатської міліції під час проведення комплексної операції під умовною назвою «Батискаф - 2015» упродовж місяця прискіпливо перевіряли діяльність суб’єктів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Загалом на території Івано-Франківської області діють 134 суб’єкти легального обігу підконтрольних речовин. Це, зокрема, медичні заклади, аптечна мережа, а також підприємства, які в своїй діяльності використовують прекурсори.

Здійснюючи заходи в рамках комплексної операції правоохоронці ставили собі за мету протидію наркотизації населення, особливо молоді, попередження та виявлення правопорушень у медичних установах, пов'язаних із незаконним обігом наркотиків, а також перекриття каналів проникнення підконтрольних ліків до наркозалежних людей і затримання перевізників наркоотрути.

Особлива увага працівників міліції у цей період була зосереджена на діяльності об'єктів аптечної мережі, установ замісної підтримуючої терапії, комерційних структур, які реалізовують сильнодіючі або отруйні лікарські засоби та прекурсори.

За час проведення операції прикарпатські правоохоронці розпочали 20 кримінальних проваджень за скоєння кримінальних правопорушень , передбачених статтями 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та 321 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

Варто зазначити, що завдяки зусиллям міліціонерів не допущено потрапляння в незаконний обіг 454 дози таких препаратів.

http://pravda.if.ua/news-76729.html

Немає коментарів: