ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 21 травня 2015 р.

ЮНІСЕФ закупив 4,8 млн доз вакцини від поліомієліту для України


КИЇВ. 21 травня. УНН. ЮНІСЕФ закупив 4,8 млн доз вакцини від поліомієліту для України. Про це йдеться у повідомленні ООН, передає УНН.

"Україна: за підтримки Канади ЮНІСЕФ закупив 4.8 млн доз вакцини від поліомієліту. Перша партія вже прибула в розпорядження Міністерства охорони здоров'я", - йдеться у повідомленні.
У 2002 році Україна отримала статус країни вільної від поліомієліту. До 2009 р. рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту дітей становив 95%. За період 2010-2014 рр. загальнодержавна програма з імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб була недофінансована на 42,7%, тож на сьогоднішній день рівень охоплення щепленнями проти поліомієліту коливається від 37 до 51%.

У 2013 році в Україні проведена місія експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з вивчення організації епіднагляду за поліомієлітом в Україні та системою експрес-оцінки за гострими в’ялими паралічами (ГВП). За результатами роботи місії Україну було віднесено до країн з високим ризиком виникнення паралітичних форм поліомієліту.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1466828-yunisef-zakupiv-4-8-mln-doz-vaktsini-vid-poliomiyelitu-dlya-ukrayini

Немає коментарів: