ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 14 квітня 2015 р.

На Донбасі гостра нестача ліків - іноземні ЗМІ


Іноземні ЗМІ пишуть про підсумки зустрічі міністрів закордонних справ Нормандської четвірки, гостру нестачу ліків на Донбасі, можливість відправлення миротворців на Донбас і російських експертів на навчаннях НАТО у Великій Британії.

"Стурбованість" Нормандської четвірки

Міністри іноземних справ України, Росії, Німеччини та Франції висловили серйозну стурбованість порушеннями перемир'я на Донбасі, пише Guardian.

Говорячи про інші підсумки п'ятигодинних перемовин у Берліні, видання пише про черговий заклик міністрів до сторін конфлікту відвести важке озброєння, а також надати вільний доступ спостерігачам ОБСЄ, які, як пише газета, скаржаться на те, що "обидві сторони залякують їх та перешкоджають пересуванню у східній Україні".
Своєю чергою, очільник німецького міністерства закордонних справ Франк Вальтер Штайнмаєр помітив певне заспокоєння ситуації на сході.

За інформаціїєю Guardian, сторони також обговорили можливе введення миротворців на Донбас, а всі підсумки переговорів будуть обговорюватися під час зустрічі міністрів закордонних справ G7, яка пройде в німецькому місті Любек.

Гостра нестача ліків на Донбасі

Українці, які живуть на підконтрольній сепаратистам території Донбасу, потерпають не лише від нестачі їжі, а й від відсутності ліків, пише International New York Times.
"За останні півгодини він відмовив пацієнтам, які потребували антибіотиків, ліків від тиску чи інших звичайних препаратів", - пише журналіст видання про лікаря, прийом якого в одній з лікарень Перевальська він відвідав.

На прохання дати щось заспокійливе лікар порадив самогон, веде далі видання.
Навіть до війни на Донбасі було важко впоратися з болячками старості на мізерну пенсію. Зараз це битва за виживання

"Навіть до війни на Донбасі було важко впоратися з болячками старості на мізерну пенсію. Зараз це битва за виживання", - пише New York Times.
"Заходить жінка і скаржиться на біль у нирках. Я вивчаю список ліків, що є в нашому розпорядженні, і там нема нічого. Я можу їй сказати піти купити їх, але аптеки порожні. І в цьому нема сенсу, адже в неї все одно нема грошей", - цитує лікаря Андрія Полякова видання, яке вважає цю ситуацію "головним чином наслідком дій Києва для ізоляції підтримуваних Росією повстанців і контрольованої ними території".

"Тільки уявіть систему охорони здоров'я без ліків", - каже Лоік Єгер, заступник директора місії організації "Лікарі без кордонів" в Україні.
Про "величезну безодню" між попитом і пропозицією на ліки говорить і керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров'я Доріт Нітцан, який очікує від України ухвалення законодавства, яке б полегшило постачання ліків на Донбас.

Тим часом, пише International New York Times, молодь залишає Донбас, виїжджаючи до України чи Росії, а в порожніх напівзруйнованих містах залишаються літні люди зі своїми проблемами та хворобами.

Огляд підготував Ілля Глущенков, Служба моніторингу ВВС

За матеріалом http://www.bbc.co.uk/ukrainian/press_review/2015/04/150414_press_foreign_tuesday_it

Немає коментарів: