ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 квітня 2015 р.

МОЗ планує відшкодовувати пацієнтам гроші за інсулін


Міністерство охорони здоров'я планує запровадити практику часткового або повного повернення грошей, витрачених хворими на життєво необхідні ліки, зокрема на інсулін. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" розповіла перший заступник міністра охорони здоров'я Олександра Павленко.

"Реімбурсація - це фактично відшкодування витрачених коштів, які людина витратила на покупку лікарського засобу. І ми хотіли би, щоб ми змогли успішно реалізувати цей механізм в Україні. Зараз ми запускаємо його як пілотний проект з інсуліну, для інсулінозалежних людей, як товар дуже важливої значущості", - сказала Павленко.

За словами заступника міністра, до кінця року, крім інсуліну, в список додадуть ще більший перелік ліків, які вживаються щодня.

"Ми переведемо до кінця року цей інструмент глобально на більш широкий спектр ліків. Є група товарів, група лікарських засобів, які відшкодовуються на 100%. Ну, якщо ми говоримо про такі товари, як інсулін. Тому що це досить серйозний лікарський засіб, яке поглинається людиною і застосовується дуже активно, постійно, щодня і становить великі витрати", - підкреслила заступниця міністра.

Раніше міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі заявив, що Україна поки що не готова до переходу на повністю страхову медицину.

http://www.newsru.ua/ukraine/20apr2015/insulin.html

Немає коментарів: