ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 10 квітня 2015 р.

Нове життя комунальних аптек


КП «Фармація» вперше за останні роки вийшла на беззбиткове виробництво.

Крім того, друге за розміром комунальне підприємство міста обіцяє уже найближчим часом показати новий рівень сервісу, запропонувати покупцям власну лінійку гомеопатичних препаратів, реанімувати відділи оптики і, головне, поширювати використання «Картки киянина» та збільшити перелік лікарських засобів, які відпускаються за пільговими цінами. На сьогодні він складається із 163-х найменувань.

Цього тижня заступник голови КМДА Михайло Радуцький завітав з інспекцією до Київської аптеки № 1, що на розі вулиць Богдана Хмельницького і Володимирської. Міська влада нині приділяє максимальну увагу захисту малозабезпечених мешканців через підтримку проекту «Картка киянина», у якій дуже важливим є «медичний» блок, що дозволяє купувати ліки за цінами заводів-виробників. Тож дуже важливим є розширення мережі аптек, які обслуговують цей «соціальний пластик».

«Зараз лише в 50-ти аптеках КП «Фармація» кияни можуть придбати ліки за пільговими цінами. Наша мета — вже до кінця року запровадити цю соціальну послугу та обслуговування за «Карткою киянина» в усіх комунальних аптеках, які знаходяться на території клінік чи лікувальних закладів»,— повідомив Михайло Радуцький.

При цьому він висловив сподівання, що збільшуватиметься кількість не лише аптек, а й «соціальних» ліків: «Я звертаюсь до керівництва всіх вітчизняних фармацевтичних виробництв приєднуватися до підписаного меморандуму та розширювати перелік ліків. Переконаний, що зазначений список має нараховувати 300-400 найменувань препаратів».

Михайло Радуцький також зауважив, що розширення мережі соціальних аптек у важкі часи є необхідністю: «Сьогодні Київ став прикладом для багатьох міст, оскільки несе подвійну відповідальність за підтримку соціально незахищених киян. Ми змогли довести, що в умовах війни та економічної кризи можна захищати інтереси людей».

Проте плани — планами, але в реальності пільговики, які приходять до комунальних аптек, часто стикаються з тим, що необхідних препаратів нема, а провізори не завжди навантажують себе проблемами потурбуватися про покупця. Наприклад, дізнатися, у якій найближчій комунальній аптеці можна придбати ліки зі знижками чи якнайшвидше замовити необхідний препарат.

Як із цим боротимуться, розповів гендиректор КП «Фармація» Руслан Світлий. Він, зокрема, зазначив, що за 9 місяців 2014 року збитки підприємства становили 12 млн грн, а за підсумками I кварталу 2015 року вже будуть прибутки.

«Ми уже зробили по місту свою оптику, де можна замовити виготовлення окулярів за доступними цінами. Крім того, ми відновлюємо виготовлення ліків в самих аптеках — це і розчини для ін’єкцій, краплі, мазі, лікарські засоби для новонароджених та створили власну лінійку гомеопатичних мазей та олій,— повідомив пан Світлий.— Чим вищим буде наш прибуток, тим більше ліків за пільговими цінами ми зможемо продавати власникам «Карток киянина»

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4648/art/1428608528.html

Немає коментарів: