ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

вівторок, 21 квітня 2015 р.

В Україні катастрофічно бракує ліків для хворих на гемофілію


Поки чиновники затягують із тендерами та проводять експерименти – пацієнти б'ють на сполох. 17.04 батьки дітей, хворих на гемофілію провели акцію-перформанс "сім останніх хвилин життя без ліків". Кажуть, що доведені до відчаю. Адже вкрай необхідних ліків в Україні майже не залишилось, передає канал новин "24".

7 останніх хвилин життя без препаратів для згортання крові. Батьки дітей, хворих на гемофілію влаштували інсталяцію. Кажуть – це для них єдиний вихід. Бо в Україні зараз критична ситуація із ліками для таких недужих. А без них – достатньо лише семи хвилин, аби померти від втрати крові.

Придбати самотужки ліки майже нереально. Одна доза препарату коштує шість тисяч гривень. А приймати його потрібно щонайменше тричі на тиждень. Тож, батьки змушені закуповувати протерміновані медикаменти на чорному ринку. Тим часом, Міністерство охорони здоров'я досі не провело необхідні процедури для закупівлі ліків. Тож, пацієнти закликають прем'єра втрутитися в ситуацію.

У профільному міністерстві із проблемою начебто обізнані. Міністр Квіташвілі саме проводить експеримент – хоче налагодити прямі поставки ліків від виробників. Щоправда, без конкретних термінів.

http://expres.ua/news/2015/04/17/132449-ukrayini-katastrofichno-brakuye-likiv-hvoryh-gemofiliyu

Немає коментарів: