ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 15 квітня 2015 р.

Збільшився перелік лікарських засобів, що можна придбати за "Карткою киянина"


Перелік лікарських засобів, що можна придбати за карткою киянина, збільшився до 163 найменувань. Про це повідомили під час прес-конференції в ІА «Укрінформ» представники Департаменту соціальної політики та КП «Фармація».

Фахівці профільних підрозділів обговорили питання забезпечення пільговими ліками соціально незахищених верств населення. Учасники заходу зазначили, що у зв’язку з подорожчанням цін на лікарські засоби, виникла необхідність вдосконалити проект «Картка киянина».

Так, були проведені переговори зі столичними виробниками фармацевтичної продукції: ЗАТ «Дарниця», ВАТ «Фармак», Борщагівським ХФЗ. Також до процесу підключилися Київський вітамінний завод і завод «Фарма Старт». У результаті був підписаний меморандум і визначено список зі 163 життєво необхідних препаратів, які тепер можна придбати за карткою киянина у всіх 98 комунальних аптеках.

Нагадаємо, що раніше список включав 100 найменувань ліків, і купити їх можна було тільки в 40 установах КП «Фармація».

Міські фармпідприємства зробили знижку на препарати від 10 до 20% від заводської ціни. У свою чергу, КП «Фармація» весь цей асортимент запустила в мережу для пільговиків зі своєю мінімальною націнкою. Таким чином, знижка в аптеках комунального підприємства для соціально незахищених людей становить порядку 35-40% порівняно з комерційними мережами.

Окрім того, відбулось розширення мережі аптек, що працюють як соціальні та обслуговують пільговиків за карткою киянина. Також істотно збільшився список ліків, які можна придбати зі знижкою.

Наразі розробляється анкета для опитування населення м. Києва, яка буде розповсюджуватися в аптеках КП «Фармація», через соціальних працівників Департаменту соціального захисту населення та інформаційні ресурси.

До кінця року влада міста планує ввести електронний рецепт у рамках проекту «Картка киянина».

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3297/news/1429097077.html

Немає коментарів: