ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 6 квітня 2015 р.

Мукачівські правоохоронці зафіксували факт незаконного продажу препарату, до складу якого входить прекурсор


За інформацією Мукачівського міського відділу Управління МВС, правоохоронці сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків в ході спецоперації «Батискаф» у 2 мукачівських аптеках зафіксували факт незаконного продажу препарату, до складу якого входить прекурсор, та вилучили 80 таблеток цього лікарського засобу.

Згідно з Порядком відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затвердженим наказом МОЗ України від 19.07.2005 р. № 360, такі ліки знаходяться на предметно-кількісному обліку, а також встановлено певні обмеження щодо їх продажу.

За даним фактом слідчий міськвідділу відкрив кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). За вчинене правопорушення провізорам загрожує кримінальна відповідальність, а щодо власників — вирішуватиметься питання про позбавлення їх ліцензії.

За матеріалами http://www.mvs.gov.ua

http://www.apteka.ua/article/329021

Немає коментарів: