ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Україні необхідна гуманітарна допомога від іноземних виробників ліків, - МОЗ


Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) звернулося до міжнародних організацій та виробників ліків з проханням надати гуманітарну допомогу для забезпечення лікування рідкісних захворювань. Про це повідомила прес-служба МОЗ України.

"Для забезпечення хворих на муковісцедоз МОЗ України звернулося до міжнародних організацій та виробників ліків з проханням надати гуманітарну допомогу", - йдеться у повідомленні.

У випадках розподілу препаратів для хворих на дитячу гемофілію та фенілкетонурію МОЗ сподівається впоратися своїми силами.

"Розподіл цих препаратів нерівномірний, тому МОЗ України намагається вирівняти цю диспропорцію, звернувшись до бездефіцитних областей з проханням передати препарати у ті регіони, в яких ліків не вистачає", - наголосили у прес-службі.

Окрім того, у МОЗ заявили, що мінятимуть підхід до проведення державних закупівель, аби подібні ситуації не повторювалась з року в рік.

http://www.rbc.ua/ukr/news/ukraine-neobhodima-gumanitarna-pomoshch-inostrannyh-1427985487.html

Немає коментарів: