ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 20 квітня 2015 р.

Уряд Словаччини надіслав до України ліки для шпиталів та притулків на Сході


Це зокрема сучасні препарати для хворих на сухоти, бронхіт та ревматизм. Вантаж повезуть волонтери Української православної церкви Київського патріархату.

Про допомогу вірян попросив сам Патріарх Філарет.

"Отримали від Словацького уряду оці медикаменти. Ще отримаєм і направим їх туди в Маріуполь. Бо там дуже потребують у лікарнях цих ліків", - повідомив Філарет.

"Крім того ми закуповуємо тисячу комплектів одягу і взуття для батальйонів, які не мають обмундирування. Ми їм машини швидкої допомоги і машини для пересування. Тобто, все що можемо, робимо і будемо робить до перемоги", - додав він.

Як ми уже повідомляли раніше, медикаменти для Маріуполя у терміновому порядку зібрали столичні волонтери. Спільними зусиллями, та за підтримки небайдужих українців автівка з ліками вже сьогодні вночі буде у місті.

http://www.5.ua/ato-na-shodi/Uriad-Slovachchyny-nadislav-do-Ukrainy-liky-dlia-shpytaliv-na-Skhodi-77288.html?hootPostID=402d016d98d50c70c8c698fb47d2980f

Немає коментарів: