ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

субота, 18 квітня 2015 р.

Порошенко: Медицина має бути платною


"Безкоштовна медицина - це міф" Президент Петро Порошенко доручив при реформі охорони здоров'я виходити з принципу, що медицина має бути платною. 

Про це він сказав на засіданні Національної ради реформ, на якому розглядалися пропозиції МОЗ щодо реформування галузі. "Не вистачає чесного визнання, що безкоштовна медицина - це один з найбільших міфів сучасності, яким українські політики з року в рік дурять людей", - зазначив Порошенко, закликавши позбутися цього міфу, передає прес-служба Президента.

 Президент зазначив, що в безкоштовну медицину вірять доти, поки не захворіють і не з'явиться необхідність звертатися до лікарів. "Правда полягає в тому, що за медичні послуги хтось має платити, і держава сама з цим не впорається. Одним бюджетом всіх не полікуєш. Треба запроваджувати ефективну систему реформованої медицини", - сказав Порошенко.

Президент назвав реформування охорони здоров'я одним з головних пріоритетів. Він вважає галузь "кричуще проблемною", "запущеною" і "корумпованою". "Національна система охорони здоров'я перетворилася на національну катастрофу", - вважає Порошенко. Глава держави зазначив, що стратегія реформування галузі має бути націлена на те, аби в центрі уваги було не ліжко-місце, а пацієнт, а кінцевим індикатором реформи має стати середня тривалість життя.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1548458

Немає коментарів: