ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 15 квітня 2015 р.

На Київщині СБУ ліквідувала підпільне виробництво сильнодіючих ліків


Половина контрафактних ліків переправлялася в ЄС.

Співробітники Служби безпеки України ліквідували в Київській області підпільну лабораторію з виготовлення сильнодіючих та отруйних лікарських засобів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.
За даними СБУ, половина контрафактних ліків, серед яких підробки відомих препаратів - метандіенон, нандролон і тестостерон, контрабандно переправлялася, зокрема, до країн Європейського Союзу.

Члени злочинного угруповання налагодили виробництво і фасування фальсифікованих препаратів у власних приватних приміщеннях у Київській області.
Загалом підпільна лабораторія виробляла більше 50 найменувань підроблених ліків.
Для реалізації контрафактної продукції злочинці створили власний інтернет-сайт, який нібито був офіційним веб-порталом європейської компанії, яка виготовляє та реалізовує високоякісні сильнодіючі лікарські засоби для професійних спортсменів.

По Україні зловмисники розсилали фальсифікати поштовими відправленнями, а також задіяли мережу зацікавлених посередників зі спортсменами, за кордон фальсифікат надходив шляхом міжнародних відправлень та кур'єрами.
У результаті спецоперації співробітники СБУ затримали двох організаторів безпосередньо під час передачі великої партії сильнодіючих ліків в одну з країн ЄС, фальсифікати були заховані в блоці живлення, в міжнародному поштовому відправленні.

Під час обшуків в будинках затриманих і в підпільній лабораторії правоохоронці вилучили понад 10 кг сировини для виробництва сильнодіючих лікарських засобів, готову продукцію, - ампули, блістери з таблетками, колби загальною чисельністю понад 30 тис шт, голограми і наклейки, а також упаковки, які копіюють продукцію відомих виробників, інструкції і схеми, прилади для фасування і упаковки готової продукції.
Вага супутніх речовин і сполук для виробництва сильнодіючих лікарських засобів перевищила 200 кг.Співробітники спецслужби також вилучили банківські картки і більше $70 тис доларів готівкою.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх причетних до виготовлення та збуту фальсифікованих ліків.
Нагадаємо, 30 грудня СБУ повідомляє співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих ліків в Київській області.

http://ipress.ua/news/na_kyivshchyni_sbu_likviduvala_pidpilne_vyrobnytstvo_sylnodiyuchyh_i_otruynyh_likiv_119268.html

Немає коментарів: