ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 13 квітня 2015 р.

АМКУ рекомендував аптекам Луцька, що завищують ціни, знизити їх до обгрунтованного рівня


Антимонопольний комітет рекомендував окремим аптекам Луцька, які завищують ціни на ліки, знизити вартість препаратів до економічно обґрунтованого рівня. Про це інформують у прес-службі АКМУ у Волинські області.

Згідно з результатами попереднього дослідження фармацевтичного ринку Волинської області, значними учасниками визначено ТзОВ «Волиньфарм», ДВТП «Волиньфармпостач», ТзОВ «Сальве», ПФ «Аптека «Вестфарм», ТзОВ «Далія», ТзОВ «Медфармкомплекс».

Структура наповнення ринку лікарських засобів в Україні свідчить про його імпортоорієнтованість. Більше ніж 70 відсотків лікарських засобів, що реалізується в Україні є імпортними. Тобто їх вартість безпосередньо залежить від курсу іноземної валюти до гривні.

Згідно з результатами вибіркового моніторингу рівня роздрібних цін на лікарські засоби у аптечних мереж Волинським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України встановлено у лютому – березні 2015 році зростання рівня роздрібних цін на лікарські засоби.

Водночас, в березні – квітні 2015 року відбулася стабілізація національної валюти та зниження курсу гривні по відношенню до долару США.

У зв’язку з наведеним, територіальне відділення рекомендувало ТзОВ «Волиньфарм», ДВТП «Волиньфармпостач», ТзОВ «Сальве», ПФ «Аптека «Вестфарм», ТзОВ «Далія», ТзОВ «Медфармкомплекс» вжити відповідних заходів для приведення цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення до економічно обґрунтованого рівня, що відповідає умовам функціонування конкурентного ринку.

http://www.volynnews.com/news/economics/apteky-lutska-iaki-zavyshchuiut-tsiny-na-liky/

Немає коментарів: