ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 1 квітня 2015 р.

МОЗ України опрацьовує нормативні документи для фармринку спільно з безпосередніми його учасниками


Відбулось перше засідання експертної групи представників МОЗ України та фармацевтичного ринку під головуванням першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександри Павленко.

Саме про створення такої групи для забезпечення постійного діалогу було домовлено 24 квітня 2015 року під час зустрічі керівництва МОЗ України з представниками асоціацій міжнародних та локальних фармацевтичних виробників.

Протягом декількох годин фахівці обговорювали питання дерегуляції вітчизняного фармацевтичного ринку, узгоджуючи спільний варіант Проекту наказу МОЗ України «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 26.08.2005 № 426».

Члени експертної групи дискутували також з приводу змін до Національного переліку основних лікарських засобів та щодо подальшої долі Постанови КМУ № 240 «Про референтне ціноутворення на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються за кошти державного та місцевих бюджетів». Утім, вирішили, що ці два питання стануть предметом детального розгляду на наступному засіданні експертної групи орієнтовно за тиждень.

В цілому ж присутні позитивно оцінили ініціативу МОЗ України щодо спільної роботи, зазначивши, що такий формат співпраці полегшує процес напрацювання прозорих та рівних правил роботи в фармацевтичній галузі.

Прес-служба МОЗ України
http://moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150401_g.html

Немає коментарів: