ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

четвер, 2 квітня 2015 р.

Аптеки Львівщини продають лікарські препарати з націнкою 600% – АМКУ


Деякі лікарські препарати, які можна придбати в аптечних мережах, мають реальну торговельну націнку 600%.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба, інформує кореспондент «Вголосу».

Він зазначив, що останнім часом до структури все частіше звертаються жителі Львівщини з проханням перевірити обґрунтованість цін на окремі лікарські засоби.
«У результаті проведеного дослідження вартості лікарських препаратів і націнки на них ми виявили ознаки ймовірної змови імпортерів, які завозять ліки в Україну. Згідно з отриманою інформацією, ми побачили, що деякі ліки мають реальну торговельну націнку до 600%», – підкреслив Андрій Басараба.

Він також додав, що обласне територіальне відділення надало рекомендації імпортерам, щоб вони привели ціни на лікарські препарати до економічно обґрунтованих показників.
Окрім того, як зазначив чиновник, у рекомендаціях до імпортерів ішлося і про необхідність зменшення кількості посередників між виробником та кінцевим реалізатором.
Водночас, на думку голови обласного територіального відділення, причиною такого завищення цін на ліки є бюрократичні перепони.

«Не можна оминути державні бюрократичні перепони, які також впливають на зростання вартості ліків. Це і сертифікація, атестація, реєстрація, імпортні мита», – зауважив Андрій Басараба і додав, що в цьому питанні структура готова співпрацювати з Міністерством охорони здоров’я.

http://vgolos.com.ua/news/apteky_lvivshchyny_prodayut_likarski_preparaty_z_natsinkoyu_u_600__amku_176692.html

Немає коментарів: