ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 11 березня 2015 р.

Україна закуповуватиме ліки через структури ООН в онлайн-режимі


Закупівлі ліків Україна буде проводити через структури ООН в онлайн-режимі. Планується, що торги будуть проходити за участю міжнародних експертів. 

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі.

Новину своїм читачам передає «Преса України».

Підкреслюється, що перевагою роботи через структури ООН, зокрема через ВООЗ, ЮНІСЕФ, ЮНЕЙДС, є те, що вони працюють із виробниками та з постачальниками відразу для більш ніж 100 країн. Зокрема, це дозволяє їм закуповувати ліки за низькими цінами.

«Водночас, структури ООН купують тільки ті препарати, які пройшли багаторічні клінічні дослідження. Тому ми виграємо за співвідношенням ціна-якості, плюс отримуємо поставки ліків вчасно», – наголосив міністр охорони здоров'я України.

Окрім того, Квіташвілі зауважив, що сам механізм тендерних закупівель буде змінений. Зокрема, зазначається, що вони будуть проходити відкрито в режимі онлайн.

«Це буде мікс електронних і відритих торгів. В їх організації нам допомагатимуть міжнародні експерти», – додав міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України закликало ВРУ ухвалити закони, які зможуть запустити процес прозорих закупівель вакцин, а також інших життєво необхідних ліків.

http://uapress.info/uk/news/show/65968

Немає коментарів: