ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 9 березня 2015 р.

Порошенко хоче скасувати реєстрацію ліків, сертифікованих у США та ЄС


Президент України Петро Порошенко вважає, що в Україні необхідно скасувати реєстрацію ліків які сертифіковані в США, країнах ЄС та «Великої Сімки».

Про це він заявив в інтерв’ю Першому національному телеканалу.

«“Президент наголосив на медичній реформі. За його словами, було поставлене завдання за два місяці показати конкретні кроки: закупівлями ліків мають займатись не корумпованими чиновниками, а міжнародні організації, а також має бути скасована реєстрація ліків, які сертифіковані в США, країнах ЄС та «Великої Сімки», – повідомили у прес-службі АП.

Порошенко наголосив, що реформи швидкими будуть не можуть, враховуючи, що вони розпочалися після парламентських виборів.

http://www.hromadske.tv/politics/poroshenko-khoche-skasuvati-reyestratsiyu-likiv-se/

Немає коментарів: