ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 2 березня 2015 р.

У ВР блокують законопроекти про передачу закупівель ліків - звернення


http://ua.korrespondent.net: У парламенті створюються законопроекти-клони для затягування процесу, пишуть громадські організації у зверненні до спікера ВР.

Передача закупівель ліків міжнародним організаціям на межі зриву, стверджують представники пацієнтських та антикорупційних організацій у відкритому зверненні до голови Верховної Раді України Володимира Гройсмана.

Передача закупівель міжнародним організаціям є частиною коаліційної угоди, підписаної всіма фракціями коаліції Верховної Ради.

За твердженням авторів звернення, зараз у парламенті деякі депутати навмисно створюють законопроекти-клони з метою заплутування і затягування процесу. Наразі зареєстровано шість законопроектів, які регулюють одні ті ж норми і були створені виключно для затягування процесу, стверджується в повідомленні.
ЗА ТЕМОЮ

"Мета появи цих законопроектів одна - затягнути процес передачі закупівель міжнародним організаціям і зірвати його - стверджує Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції. - Передача закупівель повинна відбутися не пізніше березня, щоб ліки були придбані вчасно. Затягування ж процесу голосування в Раді дозволить залишити всі корупційні схеми, які існують в МОЗ під час проведення закупівель і знову заробляти на хворих людях фармацевтичній мафії".

У відкритому зверненні активісти звертаються до голови Верховної Ради України з проханням включити законопроекти щодо передачі закупівель до порядку денного сесії.
ЗА ТЕМОЮ

"Від цих законів залежить життя сотень тисяч українців, зокрема - дітей, - стверджує Дмитро Шерембей, голова БФ Пацієнти України. - Провал закупівель в минулому році залишив українських малюків без вакцинації, а хворих без ліків. Цього не можна допустити ще раз. Ми вимагаємо , щоб вже наступного тижня законопроекти №2150 і №2151 були внесені до сесійної зали. Часу у пацієнтів більше немає".

Попередньо, Україна має передати ВООЗ і ЮНІСЕФ закупівлю всіх дитячих вакцин, ліків для дітей з орфанними захворюваннями, закупівлі ліків для хворих на гемофілію, СНІД, гепатити, туберкульоз на загальну суму близько 1,1 мільярда гривень.

Як раніше повідомляв Кореспондент.net, введення урядом України додаткових мит на імпорт призведе до подорожчання ліків мінімум на 5%, кажуть експерти.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/3485865-u-vr-blokuuit-zakonoproekty-pro-peredachu-zakupivel-likiv-zvernennia

Немає коментарів: