ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

середа, 25 березня 2015 р.

У МОЗ розповіли, як будуть призначати відповідального за ліки в Україні


Главу Державної служби з лікарських засобів будуть відбирати на відкритому конкурсі, заявив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі.

“Всі призначення будуть відбуватися прозоро, тільки на конкурентній основі, на відкритому конкурсі, в тому числі і призначення голови Держлікслужби. Я прийняв таке рішення”, – сказав він на зустрічі з представниками фарміндустрії у вівторок.

А.Квіташвілі зазначив, що МОЗ планує залучити до пошуку кандидатур на керівні посади в системі охорони здоров’я фахівців компанії “Ернст енд Янг”.

“Я хочу запросити компанію” Ернст енд Янг “для цієї роботи. Вони готові робити це безоплатно”, – сказав він.

А.Квіташвілі також повідомив, що після консультацій з фармацевтичною громадськістю МОЗ розроблятиме зміни в систему реєстрації ліків, яка дозволить “зняти можливість корупції”, а ініціатива про зміну функцій реєстрації та контролю обігу ліків (функцій Державного експертного центру (ДЕЦ) і Держлікслужби – прим. ред.) в даний час не розглядається.

“Ніхто рішення про об’єднання функцій Держлікслужба і ДЕЦ або їх роздроблення не приймав. Ми хочемо почати з вами діалог не про їх об’єднання, але про створення нової прозорої системи, яка повністю усуне можливість впливу якогось чиновника, системи, при якій звичайна опечатка не буде зупиняти реєстрацію і систему, яка буде вільна від корупції “, – сказав він.

Як повідомлялося, на початку березня українські та іноземні виробники лікарських засобів висловили стурбованість виведенням з обігу понад 650 найменувань препаратів через невиправдані затримки їх реєстрації та перереєстрації, що відбуваються на рівні Міністерства охорони здоров’я.

Кабмін 4 березня звільнив з посади голови Держлікслужби Михайла Пасічника за згодою сторін.

Фармацевтичні асоціації висловили недовіру діями керівництва Міністерства охорони здоров’я України, і вимагали прозорості в кадрових питаннях і активізації дій по дерегуляції галузі.

За матеріалами Інтерфакс-Україна
http://news.finance.ua/ua/news/~/347272

Немає коментарів: