ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

понеділок, 23 березня 2015 р.

На Волині працівникам медзакладів доводиться іти на порушення постанов Кабміну й закуповувати дорогі ліки, наражаючи себе на штрафи


Аби надавати пацієнтам необхідне лікування, працівникам медзакладів доводиться іти на порушення постанов Кабміну й закуповувати дорогі ліки, наражаючи себе на штрафи від перевіряючих органів або й взагалі не лікувати хворих, оскільки немає препаратів.

Про це йшлося під час засідання 34-ї сесії обласної ради.

Зі слів депутата обласної ради Михайла Бегаля, Постанова Кабміну № 240 від 2014-го року фіксує ціни на низку медикаментів, відповідно, ліки подорожчали в рази, а за такими цінами їх закуповувати не мають права.

«Є постанова Кабміну, яка фіксує ціни на певні медичні препарати й тепер виникла проблема із закупівлею цих ліків. Зрозуміло, що курс долара зріс і купити за фіксовані ціни неможливо, бо таких цін просто не існує. Виходить, що працівники медзакладів або не закуповують необхідне й не надають послуги пацієнтам, або купують дорожче, ніж дозволено постановою й наражають себе на порушення. То як далі працювати людям?!», - звернувся із запитанням до голови обласної ради.

Зі слів депутата, зараз є інформація, ніби, цю постанову скасували, але точно невідомо, офіційних даних медики не мають, тому вимагають роз’яснення.

Офіційну відповідь для депутата зобов’язаний підготувати голова обласної ради Валентин Вітер.

http://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-likari-vidmovliaiutsia-nadavaty-medposluhy-nemaye-likiv/

Немає коментарів: