ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

неділя, 1 березня 2015 р.

КМДА призупинила продаж акцій Борщагівського хімфармзаводу


УНН: КИЇВ. 28 лютого.  Київ призупинив аукціон з продажу належить до комунальної громаді міста пакет акцій ПАТ "Науково-виробничий центр" Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод "(БХФЗ, Київ) у розмірі 29,95% статутного капіталу на фондовій біржі" Перспектива "(Дніпропетровськ), призначений на 27 лютого. Про це йдеться в повідомленні біржі, передає УНН.

"Інформаційне повідомлення про нову дату торгів буде опубліковано в найближчому номері газети" Хрещатик ", - йдеться в повідомленні.

Один з потенційних покупців повідомив, що застави для участі е в аукціоні в розмірі по 28640000 грн внесли 5 компаній.

Проти цього продажу виступила Асоціація виробників ліків України (АВЛУ), на думку якої початкова ціна продажу в 143 200 000 грн була занижена в 5-7 разів.

На думку членів асоціації, виходячи із загальної вартості 100% акцій БХФЗ на рівні 2,5-3 млрд грн, початкова ціна 30% -го пакету акцій підприємства повинна становити 0,8-1,0 млрд грн.

Як повідомлялося, департамент комунальної власності Київської міськдержадміністрації (КМДА) в черговий раз оголосив аукціон з продажу 29,95% акцій БХФЗ 6 лютого цього року.

Спроби продати цей пакет в минулі роки з тих чи інших причин завершувалися безрезультатно.
БХФЗ в 2013 році збільшив чистий прибуток про МСФЗ на 21,5% порівняно з 2012 роком - до 74983000 грн, а його чистий дохід зріс на 13,8% - до 638 ​​940 000 грн. Фінансових показників за 2014 компанія поки не оприлюднила.

БХФЗ створений в 90-х роках минулого століття на базі ряду потужностей Дарницького хімфармоб'едіненія після серії реорганізацій. В даний час випускає більше 100 найменувань лікарських засобів. Частка підприємства на українському ринку лікарських засобів - до 10%.

За даними компанії на кінець 2012 року, 40% номенклатури БХФЗ охоплювали лікарські засоби, включені в обов'язковий асортимент соціально орієнтованих ліків вітчизняного виробництва.
Крім Києва, іншими великими акціонерами БХФЗ донедавна були "Леник Груп С.А." - 20,3168% і "Белдор Груп" (обидва - Британські Віргінські о-ви) - 21,2637%.

http://www.unn.com.ua/uk/news/1443392-kmda-prizupinila-prodazh-aktsiy-borschagivskogo-khimfarmzavodu

Немає коментарів: