ПРАВДА ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

На цьому ресурсі ви побачите не тільки професійний огляд преси, правдиве інформування про лікарські засоби, а й реальні дії ФармРади у боротьбі за права фармацевтів та права споживачів: документи, запити до влади, проекти законів; акції, заходи, конференції. Реальні люди, що не пошкодували життя для цієї боротьби.
Ми відкриті для спілкування: ви завжди можете звернутися до нас і поспілкуватися наживо.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© Остерігайтесь інформаційних підробок.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Не станьте жертвами шахраїв! Вимагайте документацію, перевіряйте репутацію!

неділя, 1 березня 2015 р.

Вартість імпорту, від якого часто залежить і життя, побила рекорди


Експрес онлайн: Вартість імпорту, від якого часто залежить і життя, побила рекорди - бо зросла майже на 90% 

За останній рік, ліки за рівнем зростання цін, "перевершили" всі інші товари. Про це повідомляють представники компанії SMD, передає новину "Преса України".

За їх словами, вартість імпортних медикаментів в українських аптеках за 2014 рік збільшилася відразу на 88%. Також, на 40% підвищилися ціни на препарати українських виробників, оскільки там присутні імпортні складові.

Варто зазначити, що основні причини підвищення цін - стрімке зростання курсу долара, слідом за яким паралельно переписувалися цінники, і нова система оподаткування, а саме введений в квітні 7% ПДВ на медпрепарати.

В свою чергу, вже з 25 лютого ввезені на територію України товари будуть додатково оподатковуватися збором у розмірі 5%, крім критичного імпорту. Його перелік вже затверджений Кабміном.

Проте туди не потрапили популярні серед населення медикаменти, в тому числі противірусні препарати та засоби від застуди.


http://expres.ua/news/2015/02/28/127544-vartist-importu-yakogo-chasto-zalezhyt-zhyttya-pobyla-rekordy-bo-zrosla-90

Немає коментарів: